Про нас

Кафе «FRESH» гостинно відчиняє двері для гостей та мешканців мальовничої Коломиї. Наш заклад знаходиться в історичному центрі столиці Покуття, поряд із серцем міста – міською Ратушею.

Кафе «FRESH» поєднує в собі сучасний комфорт, затишний інтер’єр, традиційну галицьку гостинність та якісну кухню. Тут Вас завжди зустрінуть радісною посмішкою і запропонують різноманітне та вишукане меню. В його переліку більше 100 найменувань страв європейської кухні. Багатий вибір гриль-меню, фірмові страви від шеф-кухаря, делікатні салати та піца за традиційними італійськими рецептами.

Обстановка нашого кафе ідеально підходить як для проведення ділової зустрічі і важливих переговорів, так і для дружніх посиденьок чи для проведення банкетів. А якщо Ви просто забігли до нас на обідню перерву, то зможете замовити ситний та недорогий бізнес-ланч.

Верхній зал кафе підійде для веселих вечірок чи просто приємного проведення часу. В нижньому залі можна затишно розміститися в кабінках і в спокійній атмосфері влаштувати романтичне побачення чи смакуючи елітне віскі обговорити важливі справи.